Kurier lokalny/strefowy Warszawa

TBA Express Wioletta Jaworska

05-270 Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma kurierska T.B.A. z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku usług kurierskich, zatrudni osoby w charekterze : KURIERA- lokalny/strefowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w segmencie : usług kurierskich,dostaw,zaopatrzeniu, taxi.

- Oferujemy:
- szkolenie wprowadzające.
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości. doręczeń/odbiorów przesyłek
-samochód uzależniony od czynności:
-lokane (seicento, minivan)
- strefa ( Bus)
- pracę w ciekawej dynamicznie rozwijającej się firmie.
- pracę na urządzeniu mobilnym.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( kurier, dostawca,zaopatrzenie)
- Znajomość topografii Warszawy w stopniu zadowalającym
- Prawo jazdy kat B( przynajmniej 3 lata)
-elastyczność oraz praca pod presją czasu.
- dyspozycyjność i zaangażowanie.
- kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma kurierska TBA Express jest liderem w integracji rozwiązań l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka