Kurier lokalny/strefowy Warszawa

TBA Express Wioletta Jaworska

02-892, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług kurierskich poszukuje osób na stanowisko: KURIER lokalny/strefowy/rowerowy

Miejsce pracy Warszawa

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w segmencie : usług kurierskich,zaopatrzeniu,dostaw.

Oferujemy:
- szkolenie wprowadzające
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości doręczeń/odbiorów przesyłek, oraz premie od zaangażowania w obowiązki kuriera.
- pracę w ciekawej dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę na urządzeniu mobilnym

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na podany adres e-mailowy.
Ewentualny kontakt nastąpi w okresie dwóch dni od złożenia CV.

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość topografii Warszawy w stopniu zadowalającym
- Prawo jazdy kat B
- Mapa Warszawy
- zaświadczenie o niekaralności
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- kultura osobista

Prezentacja firmy

Firma kurierska TBA Express jest liderem w integracji rozwiązań l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców