Kurier - dostawca części samochodowych

F.H.U. Beticar

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia motoryzacyjna nawiąże współpracę z osobami z własną działalnością gospodarczą lub z osobami chętnymi do założenia własnej działalności.
Główne zadania na stanowisku "Kurier- dostawca części samochodowych" to:

- dowóz części zamiennych do naszych odbiorców na określonej trasie.
- regularne rozliczanie dokumentów sprzedażowych
- regularne przyjmowanie i zdawanie zwrotów od naszych klientów.

Wymagania

- Własna działalność gospodarcza
- własny samochód (najlepiej osobowo-dostawcze np. Berlingo)
- Uczciwość
- punktualność

Prezentacja firmy

Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna części zamiennych do aut osobowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców