Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Koordynacja działań dotyczących zakupów związanych z rozwojem biznesu
  • Wsparcie przy negocjacjach kontraktów z dostawcami w oparciu o zdefiniowaną wcześniej strategię
  • Przygotowywanie arkuszy kosztów ,raportów i metryk procesów zakupowych
  • Nadzór nad realizacją (terminowością) dostaw materiałów produkcyjnych
  • Codzienna praca z dostawcą zewnętrznym oraz wewnętrznym
  • Współpraca z działami planowania, magazynu, jakości w celu osiągania założonych celów biznesowych
  • Wsparcie corocznej redukcji kosztów zakupów, redukcji zapasów oraz konsolidacji dostawców, które realizują cele budżetowe Organizacji

Co jest dla nas ważne?

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesu zatwierdzania części produkcyjnych
  • Zdolność tworzenia pozytywnych relacji z dostawcami
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania projektami z obszaru zakupów
  • Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Płynna znajomość angielskiego

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program
  • Siłownię firmową
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa