Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Obecnie dla naszego Klienta, sieci handlowej, poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

kupiec

Nr ref.: 20530
Praca stała
Lokalizacja: województwo kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za część z wymienionych grup asortymentowych: artykuły świeże, kawy/herbaty, alkohole, słodycze, non food.

  • Kierowanie i optymalizacja asortymentu, cen i promocji w sposób przyjazny dla klienta i zgodny z zasadami konkurencji;
  • optymalizacja poziomu sprzedaży w swojej grupie asortymentowej oraz profitu składającego się z marży oraz rabatów
  • wprowadzanie nowego artykułu do asortymentu lub rezygnacja z niego
  • podejmowanie działań promocyjnych
  • ustalanie artykułów reklamowanych oraz ustalanie ich cen
  • przeprowadzanie przetargu na artykuły marek własnych
  • wybór dostawców, opracowanie strategii oraz ocena sytuacji, a także negocjacje z dostawcami
  • kontrola jakości nabywanych artykułów oraz regularne sprawdzanie zakupionych towarów poprzez przeprowadzanie degustacji
  • przygotowanie opakowań artykułów marki własnej, zapewnienie recyklingu tych opakowań, optymalizacje w zakresie opakowań
  • obserwacja konkurencji w zakresie danego asortymentu

Oczekiwania:
  • wykształcenia wyższe  kierunkowe (ekonomia, marketing i zarządzanie lub pokrewne)
  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży fmcg
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferta:
  • Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Umowa o pracę oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)