Opis stanowiska pracy

Mensys Polska specjalizuje się w rekrutacji na specjalistyczne stanowiska inżynierskie i menedżerskie średniego i wyższego szczebla w obszarach obejmujących energetykę, budownictwo, produkcję oraz sektor inżynieryjny.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kupiec

Zakres obowiązków:

• Zakup materiałów od dostawców na terenie całego kraju

• kompleksowy nadzór nad logistyką dostaw

• nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami

• prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

• dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych ok. 50% czasu pracy

• znajomość języka angielskiego,

• prawo jazdy kat. B

• zorientowanie na kontakt z klientem oraz realizację celów biznesowych

Oferujemy

• Możliwość pracy w strukturach międzynarodowej firmy

• atrakcyjny system premiowania

• auto służbowe do pełnej dyspozycji

• rozbudowane ubezpieczenie zdrowotne

• narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy

Prezentacja firmy

Mensys Polska jest oddziałem szwajcarskiej agencji rekrutacyjnej Mensys ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie