Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko KUPIEC nr ref.  K/K/O/16

Miejsce zatrudnienia: KLUCZBORK

Szukamy osób, które chętnie podejmą się zadań związanych m.in. z A badanie rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, Zarządzaniem siecią dostawców i jej rozwijaniem, oceną oraz audytem, negocjowaniem cen, kontrolą i redukcją kosztów zaopatrzenia, zatwierdzaniem procesu produkcji , kontrolą procesu na wszystkich jego etapach, dbałość o poprawę jakości i kontroli procesów.

Wymagania

Pracownik, którego szukamy powinien przede wszystkim:

Posiadać 5 latnie doświadczenie w obszarze zakupów/zaopatrzenia, preferowane doświadczenie zagraniczne

Znać branżę techniczną
posiadać doświadczenie oparte na procesie produkcji na dużą skalę,

posiadać studia licencjackie inżynierskie lub pochodne
legitymować się wiedzą w zakresie systemów jakości produkcji, kontroli procesów, środków korygujących i zapobiegawczych, ISO9001 preferowane doświadczenie audytora
posiadaćdobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, znajomość niemieckiego będzie dodatkową zaletą
Znać oprogramowanie Microsoft Office  oraz System SAP
być dyspozycyjnym do podróży służbowej, pracy zdalnej

… poza tym szukamy osób

Posiadających samoświadomość swojego doświadczenia zawodowego, kreatywnych i zaangażowanych, samodzielnie podejmujących decyzję, uczciwych

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie