Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. W związku z dynamicznym rozwojem działalności na obszarze Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KUPIEC

Nr ref: KUP/BB/16

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska pracy:

  • Zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji.
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od potencjalnych dostawców.
  • Negocjowanie warunków współpracy.
  • Monitorowanie rynku w celu pozyskania nowych źródeł dostaw.
  • Nadzorowanie dostaw komponentów.
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji.
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji handlowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m. in. opieka zdrowotna, dodatek wakacyjny, dofinansowanie do kursów językowych).
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer.
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV.

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne, rekrutacja, szkolenia<br/>CERTYFIKATY MINISTRA GOS... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie