Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Skuteczne zarządzanie portfolio zakupowym poprzez:

  • zakup materiałów bezpośrednio produkcyjnych do nowych i bieżących projektów:wyroby z tworzyw sztucznych i gumy,
  • uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii zakupowych,
  • realizację celów zakupowych oraz wdrażanie projektów oszczędnościowych,
  • benchmark towarów i zarządzanie biznes planem,
  • opracowywanie krótko-, średnio i długoterminowej strategii ciągłego doskonalenia dostawców w zakresie: Jakości, Usług, Kosztów i Technologii.

Dodatkowo:

  • aktywna współpraca z kupcami z innych regionów w celu zapewnienia globalnej strategii,
  • - śledzenie, zrozumienie i negocjowanie zmian technicznych,
  • znajomość i przestrzeganie procedur zakupowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne bądź techniczne (preferowane).
  • Doświadczenie w zakupach minimum 1 rok w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie kompetencje organizacyjne, przywódcze, negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
  • Imprezy integracyjne.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji