Antal International Sp. z o.o.
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Kupiec Strategiczny

Miejsce pracy: Szczecinek

Obowiązki:

- negocjacje umów ramowych z dostawcami

- pozyskanie nowych dostawców

- dbanie o konkurencyjność cen i jakość usług oferowanych przez wybranych dostawców

- bycie na bieżąco z trendami w branży elementów stalowych, armatur, szkła i drewna

- stałe monitorowanie wydajności dostawców we współpracy z nabywcami usług

- wparcie procesu NPI (New Product Introduction)

- nastawienie na budowanie relacji z dostawcami i potencjalnymi dostawcami

- współpraca z dziełem dostaw

- stałe udoskonalenie pracy działu zakupów

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie w ramach zamówień strategicznych oraz negocjacji umów ramowych

- wiedza na temat metod produkcyjnych i doboru materiałów

- dojrzałość biznesowa

- gotowość do podróży służbowych 60-80 dni w roku

- biegła znajomość języka angielskiego

- znajomość MS Office

- nastawienie na cele

- umiejętność inicjowania i wdrażania zmian

- umiejętność budowania relacji biznesowych

- zdolność analityczne

Oferujemy:

- pracę w firmie o wysokich standardach

- realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce

- stabilne zatrudnienie

- kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi

- możliwość pracy zdalnej na terenie całej Polski

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl