Kupiec Indirect

Michael Page

Nysa, opolskie

Michael Page Michael Page

Kupiec zaangażowany w prowadzenie działań zakupowych dla kilku zakładów produkcyjnych w Grupie, odpowiedzialny za organizowanie i koordynowanie zakupów w obszarach m.in. outsourcingu produkcji i zakupów w innych kategoriach produktów i usług pośrednich-"indirect"

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, atrakcyjny pracodawca działający na stabilnym rynku, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w regionie. Obecnie w związku z dalszym rozwojem działu Zakupów, poszukuje do swoich struktur doświadczonego Kupca kategorii pośrednich (indirect).

Opis stanowiska

  • Stała analiza rynku, monitorowanie trendów i wyszukiwanie nowych dostawców
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert
  • Prowadzenie procesów zakupowych w tym negocjacji z dostawcami
  • Prowadzenie ocen dostawców i monitorowanie jakości realizowanych kontraktów
  • Udział w audytach u dostawców
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych i optymalizacyjnych w obszarze zakupów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność w planowaniu pracy i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Sprawne poruszanie się w narzędziach MS Office/Excel,Power Point, Word

Oferujemy

  • Ciekawa i pełna wyzwań pracę na stanowisku z zakupach strategicznych kategorii indirect
  • Realny wpływ na rozwój firmy, kształtowanie strategii zakupowej i rozwój współpracy z poddostawcami
  • Stabilna umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny
  • Kursy języka angielskiego
  • Dofinansowanie do wakacji oraz dodatki na święta w ramach ZFŚS
  • System premiowy i nagrody za aktywny udział w programie KAIZEN
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nysa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page