Kupiec indirect - kategorii IT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko kupca w kategorii IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie projektów zakupowych według określonej strategii w bliskiej współpracy z klientami wewnętrznymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa, innowacyjna organizacja z branży farmaceutycznej, która jest jednym z liderów w swojej branży. Dzięki stałemu wzrostowi i ostatnim zmianom strukturalnym tworzony jest nowy zespół IT, którego zadaniem będzie wspieranie rynku europejskiego i amerykańskiego w budowaniu strategii zakupowej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów zakupowych w kategorii IT zgodnie z polityką zakupową firmy;
  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami wewnętrznymi, celem najlepszego zrozumienia potrzeb biznesu i proaktywnej realizacji strategii zakupowej;
  • Wspieranie klientów wewnętrznych w definiowaniu bieżących i przyszłych potrzeb zakupowych;
  • Zarządzanie, rozwijanie i poszerzanie podległego portfolio dostawców, prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Ciągłe budowanie i wzmacnianie świadomości procesów zakupowych i wizerunku działu zakupów w organizacji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne i IT;
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakupach indirect;
  • Doskonała znajomość kategorii IT (software, hardware, network, infrastructure);
  • Doświadczenie w budowaniu efektywnych relacji z klientami wewnętrznymi;
  • Relacyjność, orientacja pro-kliencka, z jednoczesnym nastawieniem na realizację celów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy na liczbach;
  • Zainteresowanie tematami IT w celu zrozumienia wewnętrznych potrzeb organizacyjnych;
  • Znajomość programu Excel, mile widziane doświadczenie pracy z programami zakupowymi;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Dobra atmosfera pracy, zgrany zespół;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie, premia roczna, pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page