Opis stanowiska pracy

- realizacja planów zakupów
- kontrola zapasu magazynowego
- koordynacja zamówień i harmonogramów dostaw
- poszukiwanie nowych dostawców
- monitoring rynków dostawców
- składanie zapytań ofertowych i wstępna analiza ofert
- negocjacje warunków dostaw
- składanie zamówień, kontraktów
- przeprowadzanie postępowań reklamacyjnych
- przeprowadzanie okresowych audytów u dostawców

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w dziale zakupów(najlepiej w branży spożywczej
- doświadczenie w negocjacjach z kontrahentami zagranicznymi
- znajomość zasad obowiązujących przy imporcie
- wymagana biegła znajomość języka angielskiego - niezbędna do codziennych kontaktów z dostawcami i odbiorcami
- komunikatywność i zdolność twórczego rozwiązywania problemów
- silna osobowość, asertywność, zaangażowanie w pracę

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przerobem surowców roślinnych takich jak zioła,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od zakupów
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji