Opis stanowiska pracy

Całoroczny obiekt hotelowy SPA nad morzem w woj.zachodniopomorskim zatrudni kucharza . Praca w systemie zmianowym, istnieje mozliwość zakwaterowania.

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:
- przygotowywanie dań a'la carte zgodnie z recepturami i ustalonymi standardami,
- przygotowywanie bufetów śniadaniowych i obiadokolacyjnych,
- dbałość o czystość miejsca pracy,
- współpraca z pozostałymi działami hotelowymi.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę
- możliwość rozwoju.osobistego
Istnieje możliwość zakwaterowania.

Wymagania

- kreatywność
- dyspozycyjność
- kultura osobista
- samodzielność
- aktualna książeczka zdrowia
- wykształcenie zawodowe
- doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza w hotelu SPA mile widziane.
Udział i sukcesy w konkursach kulinarnych będą dodatkowym atutem.

CV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres e-mail. Prosimy o zawarcie w tytule wiadomości nr ref. KCH15

Prezentacja firmy

Villa Hoff Wellness&SPA to całoroczny obiekt Hotelowy o standardzie ****... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka