Opis stanowiska pracy

Sushi Corner jest firmą działającą w branży gastronomicznej. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kucharz

Opis stanowiska:

- praca na ciepłej kuchni
- przygotowywanie półproduktów dla sushimasterów
współtworzenie nowego menu

Wymagania:

- sumienność, dyspozycyjność i punktualność
- mile widziana ukończona szkoła gastronomiczna bądź staż
w kuchni
- aktualna książeczka do celów sanitarno -
epidemiologicznych

Oferujemy:

- pracę z doświadczonym kucharzem
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- wymiar pracy - pełen etat
- pracę w dynamicznym, młodym zespole
- umowa zlecenie

Miejsce pracy: Wrocław
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać mailem.

www.freshcorner.pl

Prezentacja firmy

Sushi corner jest firmą działającą w branży gastronomicznej. Od 3... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia