Opis stanowiska pracy

Ślimak to rodzinna firma cateringowa, zrodzona z pasji do jakości. Od piętnastu lat budujemy smaki i zapachy tak, aby zadbać nie tylko o przyjemność z jedzenia, ale i o zdrowie naszych Klientów.

Nie udałoby się nam zbudowanie wiodącej pozycji na rynku, gdyby nie ludzie. To właśnie nasz zespół – każda z tworzących go 150 osób – sprawia swoją pracą, że sukces jest możliwy. Cały czas się rozwijamy i szukamy rąk do pracy!
Zachęcamy również Ciebie - dołącz do naszego zespołu jako:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Józefin/k. Halinowa

Twoje zadania:
• przygotowywanie dań wg wytycznych przełożonego
• dbanie o porządek w miejscu pracy
• przestrzeganie standardów

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na kuchni
• aktualna książeczka sanepidu
• umiejętność pracy w grupie
• umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie, podzielność uwagi

W zamian oferujemy:
• umowę o pracę
• pracę 5 dni w tygodniu (niedziela – czwartek )
• odzież roboczą
• możliwość skorzystania z domowych, smacznych posiłków po atrakcyjnych cenach
• prywatną opiekę medyczna

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij cv!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami!

W cv prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Prezentacja firmy

Ślimak istnieje od 2003 roku. Przez tych kilka lat z malutkiej fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia