Opis stanowiska pracy

STRUDEL FACTORY, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Kucharz w Warszawie (Centrum) do przygotowywanego obiektu gastronomicznego ,,wypieki+wino,,

Obowiązki:
• Zapewnienie właściwego przygotowania posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami
• Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do posiłków
• Nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych i dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
• Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni
• Zapewnianie czystości i gotowości oraz właściwego zastosowania sprzętu kuchennego
• Przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny a w szczególności standardów HACCP, prowadzenie protokołów z higieny pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Praca dwuzmianowa 200-240 godzin miesięcznie
• Wynagrodzenie 14 zł/h netto, bezpłatne wyżywienie
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wymagania

Wymagania:
• Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza
• Gotowośc do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Dobra znajomośc systemy HACCP i BHP
• Umiejętności organizacjine
• Umiejętności pracy w zespole
• Odpowiedzialnośc i sumiennośc
• Aktualna książeczka dla celów sanitarnych
• Referencje - preferowane

Prezentacja firmy

Strudel Factory jest interesującym miejscem dla młodzieży i stars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
14PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia