Opis stanowiska pracy

 W sercu Zurychu znajduje sie Restauracja czynna caly rok!
Ciepły urok rodzinnego biznesu w nowoczesnym stylu oferuje wyjątkową atmosferę. Oferuje 50 miejsc i 20 miejsc na słonecznym bulwarze. Znakomitą kuchnią są różnorodne hamburgery z grilla z wyjątkowymi sosami ze świeżych składników. Uważamy się za popularne miejsce spotkań, w którym gościnność przeżywana jest z sercem i duszą.

Jesteś kreatywny i lubisz pracę, wykazuje wysoki poziom zaangażowania i jest elastyczny pod względem czasu?
Zglos sie do nas!

Twoje zadania
• Zarządzasz organizacją kuchni i przejmujesz ją
• Pomagasz kształtować plan menu
• Przygotowanie i grillowanie hamburgerów, sosów i sałatek itp
• Ponosisz współodpowiedzialność za zakup towarów i system zamówień
• Zgodność i wdrożenie wytycznych dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

Twój profil
• Ukończyłeś szkolenie jako kucharz EFZ lub posiadasz doswiadczenie w kuchni
• Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w podobnej funkcji w dziedzinie hamburgerów i sosów jest obowiązkowe
• Doświadczenie w przygotowaniu potraw z grilla
• Wysokie standardy jakości
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego jest dodatkowa zaletą
• Jesteś gotowy do pracy na dwie zmiany w godzinach 11.00–23.00, rowniez w weekendy
• Nawet pod presją czasu pozostajesz spokojny i komunikujesz się otwarcie i szczerze ze swoimi kolegami z drużyny, tworząc w ten sposób pewność dobrej i szczęśliwej współpracy

Oferujemy

• Nowoczesne warunki zatrudnienia w oparciu o szwajcarska umowe zawarta bezposrednio z pracodawca
• Miejsce pracy w tętniącym życiem Zurychu
• Długotrwałe zatrudnienie w ciepłym środowisku rodzinnym
• Oferty promocyjne i możliwości kariery dla kierownictwa
• To interesujące i zróżnicowane środowisko pracy oferuje przestrzeń dla pomysłów i kreatywności

Czy czujesz się zainteresowany?  wyślij dokumenty w jezyku niemieckim , a skontaktujemy sie z Toba niezwlocznie!

Prezentacja firmy

FOX GROUP Schweiz GmbH z siedzibą w Szwajcarii, działa w zakresie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
od zaraz na minimum 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca fizyczna