Opis stanowiska pracy

Restauracja „Oberża Pod Szybem” położona przy trasie S3 pomiędzy Polkowicami a Głogowem poszukuje osób do pracy na stanowisko:
KUCHARZ
Obowiązki:
- zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z obowiązującymi standardami
-kontrola świeżości produktów
- dbałość o zamówienia i racjonalne wykorzystanie produktów
-utrzymanie czystości stanowiska pracy i dbałość o ogólny porządek
-punktualność, obowiązkowość, sumienność
Wymagania
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- umiejętność współpracy z zespołem
- gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym
- uczciwość i zaangażowanie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole w dobrze wyposażonej kuchni
- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Restauracja „Oberża Pod Szybem” położona przy trasie S3 pomiędzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia