Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci restauracji Secret Garden i otwarciem kolejnych lokalizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Poznań - Marcelińska lub Dąbrowskiego

Co oferujemy:

- umowę o pracę

- pakiet szkoleń wdrażających

- elastyczne godziny pracy na podstawie miesięcznego dopasowanego grafiku

- możliwość rozwoju zawodowego

- praca tylko od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

- samodzielne przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu

- gotowanie według określonych receptur

- dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług - odpowiedni smak i wygląd dania

- realizacja zamówień cateringowych oraz przyjęć okolicznościowych

- przedstawianie własnych pomysłów na nowe dania

- ekonomiczne i racjonalne wykorzystywanie produktów

- dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

- umiejętności pracy pod presją czasu

- odpowiedzialności, zaangażowania oraz dyspozycyjności

- aktualnej książeczki sanepidu

- umiejętności pracy w zespole

- pasji do gotowania

Prezentacja firmy

Secret Garden to stale rozwijająca się sieć restauracji w Poznani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia