GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

kucharz

Miejsce pracy: Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy dwójki doświadczonych i lojalnych Kandydatów na stanowisko:

kucharz
nr referencyjny: kuc/12/14
miejsce pracy: Nadrenia-Westfalia przy Holandii
region: Niemcy

wymagania niezbędne:
- doświadczenie na stanowisku kucharza - dwuletnie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

oczekiwania:
- wykształcenie gastronomiczne

opis stanowiska:
- przygotowanie potraw zgodnie ze standardami restauracji (kuchnia niemiecka)
- zapewnienie najwyższej jakości usług
- utrzymanie porządku w miejscu pracy

oferujemy:
- pracę od zaraz
- umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym ze sprawdzonym pracodawcą (podpisanie umowy przed wyjazdem)
- praca wieczorem, w nocy oraz w weekendy
- wysokie wynagrodzenie
- zniżki 50 % na wyżywienie w restauracji
- przytulne zakwaterowanie na miejscu darmowe