Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta w okolicach Kassel kandydatów na stanowisko:
Kucharz do Restauracji hotelowej

-przygotowywanie dań a'la carte zgodnie z recepturami i ustalonymi standardami,
- umiejętność pracy w zespole,
- przygotowywanie bufetów śniadaniowych
- dbałość o czystość miejsca pracy,
- współpraca z pozostałymi działami hotelowymi.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie (zależnie od doświadczenia i umiejętności)
-zakwaterowanie i wyżywienie zorganizowane przez pracodawcę
-przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

Wymagane:
! WAŻNE ! - doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz
znajomość języka niemieckiego umożliwiająca pracę w kuchni
wykształcenie kierunkowe w kierunku gastronomicznym
oraz
odpowiedzialność, rzetelność i motywacja do pracy
elastyczność w podejściu do pracy
gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne