Opis stanowiska pracy

GASTAMO Job Service to ogólnopolska agencja pracy (Nr w KRAZ 13346) i doradztwa personalnego o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych personelu do pracy w Niemczech, Austrii, Norwegii i Irlandii.

Jeśli chcą Państwo znaleźć wymarzoną pracę zachęcamy do kontaktu z nami.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko Kucharz dla niemieckiego pracodawcy 55 km od Monachium

Oferujemy pracę nie tylko w okolicach Monachium, ale na terenie całych Niemiec

Nr Ref.: HRC/1612

Miejsce pracy: Restauracja hotelowa

Stanowisko

  • Samodzielne przygotowywanie lub nadzór nad przygotowywaniem posiłków
  • Dbanie o właściwą obsługę sprzętu i urządzeń znajdujących się w kuchni
  • Przestrzeganie przepisów sanitarnych oraz przepisów BHP

Oferujemy

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe
  • Darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy
  • Darmowe wyżywienie min. 3 posiłki dziennie
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, pracodawca dodatkowo opłaca składki ubezpieczenia bezpośredniego
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji i przez 6 miesięcy pracy, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

 Wynagrodzenie: 1400 Euro Netto

Wymagania

  • Obowiązkowa znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza, min. 1 rok w Polsce lub za granicą
  • Mile widziana znajomość kuchni Niemieckiej

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr ref. HRC/1612

Prezentacja firmy

GASTAMO Job Service to ogólnopolska agencja pracy (Nr w KRAZ 13346) i do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
od 6 miesięcy
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne