Opis stanowiska pracy

Klub 77 poszukuje na stanowisko:
- Kucharz

Poszukujemy osób otwartych, kreatywnych oraz pracowitych.

Kandydat powinien:

posiadać wykształcenie o profilu gastronomicznym,
mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie w zawodzie kucharza,
wykazywać gotowość do podejmowania odpowiedzialnych zadań,
charakteryzować się dobrym zmysłem organizacji pracy, poczuciem estetyki i kreatywnością,
wykazywać się samodyscypliną w zachowaniu czystości i higieny pracy,
cechować się orientacją na klienta i determinacją w dążeniu do celu,

Zadania:

przygotowanie i estetyczne prezentowanie potraw i dań,
zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,
dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu,
przestrzeganie zasad postępowania z żywnością- HACCP

Prezentacja firmy

Klub Siódemki<br/>Istnieje od 1960 roku, jeden z najstarszych i n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia