Opis stanowiska pracy

Hotel w Karpaczu

Firma prowadzi działalność oferując swoje usługi zarówno gościom indywidualnym jak i grupowym.

Aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Karpacz

Region: dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie oraz prezentację potraw, zestawów menu i bufetów zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami.
  • Dbałość o jakość przyrządzonych potraw.
  • Przygotowanie imprez bankietowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia min. 1 rok na stanowisku kucharz.
  • Posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjności, samodzielności w działaniu.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Gotowości do pracy w godzinach popołudniowych i nocnych.

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowym obiekcie.
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu w rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) "

Prezentacja firmy

Hotel o standardzie 3* położony w urokliwym zakątku Polski - miej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia