Opis stanowiska pracy

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole, w renomowanej i prestiżowej sieci hoteli 4- gwiazdkowych w Holandii oraz Niemczech. Dzięki nam możesz osiągnąć więcej, uzyskując cenne doświadczenie oraz pożądane przez wielu pracodawców referencje.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje energicznych osób do pracy w hotelowej kuchni na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Holandia (Duiven, Houten, Utrecht, Nootdorp)

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie oraz prezentacja dań, bufetów zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
- Dbałość o najwyższą jakość przyrządzanych potraw
- Przygotowywanie imprez bankietowych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski
- Zakwaterowanie (odpłatnie)
- Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
- Organizację wszelkich niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii
- Opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza lub pomocy kuchennej
- Wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem
- Pasja do gotowania
- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia