Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0332

Obowiązki:

PRZYGOTOWYWANIE WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR POTRAW KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ, CZYTANIE RECEPTUR, UKŁADANIE MENU, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZAGRANICE, DBANIE O PORZĄDEK I HIGIENĘ W MIEJSCU PRACY

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • bengalski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 53, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu: Ryszard RUTKOWSKI

Telefon: 862613018

Email: posrednik.pracodawca@pupgrajewo.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy