kucharz

Nr ref.: 30777
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gądki

Zakres obowiązków:
  •  przygotowywanie potraw zgodnie z jadłospisem oraz z poleceniami przełożonego:
  • odpowiedzialność za pobrany surowiec do produkcji oraz racjonalne gospodarowanie nim
  • realizacja bieżących zamówień
  • przestrzeganie wszystkich standardów przy produkcji oraz przy serwowaniu posiłków

Oczekiwania:
  • zawodowe lub średnie gastronomiczne, lub praktyka w zawodzie przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • cechy i umiejętności:
  • umiejętności gastronomiczne
  • samodzielność w działaniu
  • elastyczność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w systemie zmianowym
  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)