Agencja Zatrudnienia KS Service

Kucharz

Miejsce pracy: Czaplinek

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie potraw
  • wybór sprzętu i narzędzi do przygotowywania i serwowania potraw
  • kierowanie pracą pomocników kucharza
  • dbanie o estetykę podawanych potraw
  • nadzór nad jakością produktów spożywczych
  • pilnowanie porządku i przestrzeganie zasad higieny w kuchni
  • dbanie o sprzęt i narzędzia używane w kuchni

WYMAGANIA

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość kuchni międzynarodowej
  • samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • znajomość najnowszych trendów kulinarnych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 4500 do 5500 zł brutto miesięcznie
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • zatrudnienie w renomowanej i rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym firmie
  • odzież i narzędzia potrzebne do pracy
  • możliwość długotrwałej współpracy oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy