Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się firma specjalizująca się w cateringu biurowym poszukuje osoby na stanowisko kucharz.

Zakres obowiązków obejmuje obróbka wstępna warzyw oraz innych surowców do produkcji posiłków, sporządzanie kanapek, sałatek oraz innych produktów zgodnie z przyjętymi przepisami kulinarnymi.

Warunki zatrudnienia do indywidualnego uzgodnienia.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Osoby zaineresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres mailowy.

Lokalizacja: Wrocław Maślice

Wymagania

Wymagania: ważna książeczka badań sanitarno – epidemiologicznych. Poszukujemy osoby uczciwej, punktualnej z zapałem do pracy.

Prezentacja firmy

EatWithMe jest firmą specjalizującą się w cateringu korporacyjnym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia