Opis stanowiska pracy

osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych, nadzór nad podległymi pracownikami oraz przestrzeganie norm i wymagań firmy

Wymagania

doświadczenie na stanowisku kucharz, dobra organizacja pracy, kreatywność, książeczka sanpidowska

Prezentacja firmy

Firma Mniam Mniam S.A. jest producentem wyrobów garmażeryjnych. N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bezpłatne wyżywienie, możliwość zakupu produktów po preferencyjnych cenach, pakiet fitness
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia