Opis stanowiska pracy

poszukujemy osoby
z chęcią do pracy i podejmowania wyzwań,
doświadczeniem w pracy w zawodzie kucharza, wykształcenie gastronomiczne
samodzielność, rzetelność, zaangażowanie oraz pasja do gotowania,
zorganizowanie i odpowiedzialność,
punktualność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
umiejętność pracy w zespole,

Wymagania

Wymagania:
• Aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne
• Wykształcenie minimum średnie gastronomiczne
• Dbałość o wysoką jakość przygotowywanych dań,
• Umiejętności produkcji żywności w dużych ilościach o wysokiej jakości

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Catering / Gastronomia