Opis stanowiska pracy

Restauracja Trzy kroki w szaleństwo rekrutuje! Szukamy kucharzy, którzy wzmocnią nasz zespół.

Restauracja Trzy kroki w szaleństwo to jedna z najbardziej cenionych krakowskich restauracji. Dla nas gotowanie to wyzwanie, przygoda i pasja, a każde danie to małe dzieło sztuki.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania i świetnych pomysłów czekamy właśnie na Ciebie. Duże doświadczenie nie jest konieczne - wszystkiego można się przecież nauczyć!

Jeśli jesteś gotowy/ gotowa na nową zawodową przygodę koniecznie przyślij do nas swoje CV – w tytule maila dopisz „Kucharz z pasją”

Zainteresowanych prosimy o dołączenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).” Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Restauracja Trzy kroki w szaleństwo to jedna z najbardziej cenion... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia