Kucharz w Norwegii

Proffman

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta (zatrudnienie u norweskiego pracodawcy) poszukujemy od zaraz kucharza do pracy na północy Norwegii. Wyjazd ok. wtorku (8.03.2016)
Warunki pracy:
- umowa o pracę na czas określony
- stawka godzinowa 170 NOK/h
- pomoc w organizacji wyjazdu i zakwaterowania
- początek pracy: od zaraz
- pomoc w procedurach rejestracyjnych na terenie Norwegii

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w zawodzie
- dobra znajomość języka angielskiego lub/i norweskiego
- gotowość do pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
80PLN - 85PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatek wakacyjny
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne