Kucharz Śniadaniowy

Laris Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku. Obecnie zarządzamy siecią siedmiu aparthoteli w Krakowie i wciąż się rozwijamy. Nasze obiekty mają zróżnicowany standard, jednak jakość obsługi utrzymujemy na jak najwyższym poziomie, ciągle stawiając sobie nowe wyzwania, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie bufetu śniadaniowego oraz ciepłych dań dla naszych gości.

Szacunek do drugiego człowieka jest dla nas wartością nadrzędną. Jeśli dla Ciebie również, a dodatkowo:

  • lubisz gotować;
  • lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi;
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną z wysokim poczuciem estetyki;
  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną;
  • mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku bądź wykształcenie kierunkowe;
  • jesteś zainteresowany pracą w godzinach 6-14;

To właśnie Ciebie szukamy!

Wiemy, że atmosfera w pracy to połowa sukcesu, dlatego gwarantujemy Ci pracę wśród pogodnych ludzi z pasją. Zapewniamy, że Manager z chęcią przyłapie Cię na tym, że robisz coś dobrze, a w cięższych momentach, które się zdarzą, będziesz mógł liczyć na jego wsparcie. Gwarantujemy Ci również stabilność zatrudnienia, o którą niełatwo w dzisiejszych czasach.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami tworzyć legendarną obsługę, prześlij swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)"

Prezentacja firmy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku.Obecnie zarządzamy siecią 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka