Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1160

Obowiązki:

- przygotowywanie posiłków
- zachowywanie reżimu sanitarnego
- wiedza z zakresu HACCP

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, gastronomiczne

Zawód:

  • Kucharz*

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA: NIEZBĘDNE: - wykształcenie średnie kierunkowe ( gastronomiczne ) - doświadczenie 2 lata CECHY OSOBOWE: Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, kreatywność,umiejętność zachowania tajemnicy, lojalność, wysoka kultura osobista, uczciwość.

Miejsce pracy: Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY W PROCESIE REKRUTACYJNYM 1. informacja Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr J. Biziela, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych 2. Podanie o przyjęcie do pracy. 3. CV 4. kopia dyplomu ukończenia szkoły 5. kopie certyfikatów , dyplomów i zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach potwierdzających umiejętności kandydata 6. Aktualna Pracownicza Książeczka Zdrowia z SANEPIDU TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW Dokumenty należy składać w terminie: od dnia ogłoszenia do dnia 15.04.2020 r., w godzinach od 8:00 do 14:00 w Kancelarii Szpitala (lub przesłać pocztą na adres szpitala),w kopercie z adnotacją: Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi rekrutacja w Dziale Żywienia osoba do kontaktu: 52 3655 482/483 od 7:00do 14:00 SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 2 IM. DR JANA BIZIELA W BYDGOSZCZY 85-168 BYDGOSZCZ, UL. UJEJSKIEGO 75 DODATKOWE INFORMACJE - informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami - na stronie www.biziel.umk.pl zamieszczona została klauzula informacyjna zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (RODO)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy