Kucharz lub Pizzerman - kuchnia włoska

B2 Internet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Restauracja Bar-a-Boo z kuchnią włoską poszukuje doświadczonych kucharzy potrafiących przygotować smaczne dania kuchni włoskiej oraz pizzerów.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia (minimum 2 lata pracy w zawodzie), chęci ciągłego rozwoju, dyspozycyjności oraz zaangażowania.

Oferujemy pracę na pełny etat w młodym i dynamicznym zespole, umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświaczenia oraz możliwość szybkiego awansu na szefa kuchni dla najlepszych!

Wymagania

Umiejętność smacznego przygotowania włoskich potraw.

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy:

* dyspozycyjności,
* zaangażowania,
* umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

B2Internet - Strony Internetowe Poznań<br/>Tworzymy profesjonalne strony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia