Opis stanowiska pracy

Poszukujemy na stanowisko Kucharza/Koch osoby do naszego hotelu/restauracji w Niemczech.

W naszym rodzinnym, indywidualnym hotelu zastaniesz dobre warunki socjalne oraz rodzinną atmosferę pracy.

Należymy do zrzeszenia Land-gut-Hotels

Oferujemy:

  • Pełny etat, 42 godziny w tygodniu, notowanie czasu pracy
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji przynajmniej 1200 Euro netto i wyższe.
  • Wyżywienie w obiekcie
  • Mieszkanie w obiekcie lub blisko miejsca pracy.

Wymagania:

  • Podstawowe umiejętności językowe języka niemieckiegow zakresie gastronomii
  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie lub szkoła zawodowa
  • Znajomość podstawowych potraw kuchni europejskiej (mięs, warzyw, potraw mącznych i deserowych)
  • Znajomość przygotowywania produktów do dalszej obróbki
  • Znajomość higieny pracy
  • Dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Zrzeszenie hotelarzy z Niemiec.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka