KUCHARZ / KUCHARKA: zlecenie 01-07/05

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

• przygotowywanie miejsca pracy,

• rozpakowanie artykułów spożywczych,

• pomoc w przygotowywaniu posiłków,

• utrzymanie porządku w miejscu pracy,

• przestrzeganie zasad bhp.

Wymagania:

• aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny),

• doświadczenie jako kucharz w przygotowywaniu imprez okolicznościowych, bankietów, cateringu ,

• dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

• zaangażowanie, chęć do pracy,

• dyspozycyjność w terminie: 01-07 maja (możliwość pracy w wybrane dni) do wyboru zmiana poranna lub popołudniowa.

Oferujemy:

· pracę w oparciu o umowę zlecenie,

· atrakcyjne wynagrodzenie,

· możliwość długotrwałej współpracy przy licznych projektach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials