Kucharz i pomoc kuchenna do najlepszej firmy kateringowej w Krakowie

All for Body

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Krakowska firma fit-Cateringowa poszukuje KUCHARZA oraz pomocy kuchennej.

Praca jest wyjątkowo ciekawa i przyjemna: przygotowujemy zestawy kateringowe dla klientów indywidualnych, uwzględniamy ich potrzeby i wymagania, staramy się im dogadzać. Przygotowywanie zestawów kateringowych odbywa się od niedzieli do czwartku (wolne pt/sob) w godzinach od 15.00, jednak godziny pracy są ELASTYCZNE. Podejście właścicieli do zespołu jest oparte na szczerości i zaufaniu oraz MIŁEJ atmosferze.

Wymagania
-znajomość dietetycznych potraw oraz dań kuchni włoskiej i orientalnych
-doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza
-umiejętność określania wielkości zamówień na podstawie ilości klientów
-chęć do pracy, zaangażowanie, uśmiech
-dostępność

Odpowiedzialność za:
-przygotowywanie potraw
-pakowanie potraw wraz z pomocą
-znakowanie opakowań
-przygotowywanie gotowych paczek dla kuriera
-zamawianie produktów spożywczych i odbiór towaru
-zamawianie tacek kateringowych

Czas pracy
-godziny pracy pozostają do uzgodnienia (do wyboru przedziały 12-17, 15-20, 18-23)
-dziennie ok 5-6 godzin pracy (z dużym prawdopodobieństwem zwiększenia do 8h.)
-stawka 12 zł/godzinę
-lokalizacja- okolice ul.Karmelickiej (Centrum)

KOGO SZUKAMY?
Stanowisko kucharza traktujemy w naszym zespole bardzo poważnie, ponieważ to od niego będzie zależał smak potraw- oraz- zadowolenie naszych KLIENTÓW. Szukamy osoby uśmiechniętej, dynamicznej, lubiącej pracę na pełnych obrotach, szczerej i odpowiedzialnej. Ale też takiej, która jest otwarta i GOTOWA na krytykę. Zespół składa się z młodych osób, które stawiają na rozwój i dla których gotowanie jest pasją a nie tylko sposobem na zysk.

Bardzo prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz. Prosimy tylko o POWAŻNE oferty.
Kiedy ruszamy? Jak najszybciej, zaprosimy Cię na test nawet przyszłym tygodniu!

Pomoc KUCHENNA również poszukiwana, w celu wsparcia naszego kucharza!
Ilość godzin pracy 3-4, stawka godzinowa 10zł. Pomoc kuchenna to osoba, która jest do dyspozycji kucharza, odciąża go w jego obowiązkach. Doświadczenie na tym stanowisku jest mile widziane!
Prosimy w tytule ogłoszenia podać na jakie stanowisko składacie Państwo kandydaturę!

Prezentacja firmy

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji