Opis stanowiska pracy

Restauracja w Poznaniu poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

KUCHARZA

Kuchnia śniadaniowa, bankietowa, restauracja a’la carte

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na tym stanowisku, najchętniej w hotelu
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Przyjaznej i odpowiedzialnej postawy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • premie uzależnione od wyników
  • pakiet szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Hotel & Restauracja Kaskada<br/><br/>Cieszymy się, że tu trafiłeś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca na produkcji, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Rolnictwo