Kucharz do pracy w wesołym miasteczku

JM Manpower ApS

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy zatrudnienie zgodnie z dunskimi warunkami pracy w stabilbej firmie. Wszyscy pracownicy otrzymują dunska umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Danii.

Poszukujemy  samodzielnego kucharza do pracy przy obsludze wesołego miasteczka. Praca polega na sporzadzaniu posilkow dla obslugi wesolego miasteczka - 6 dni w tygodniu dla okolo 30 osobowej ekipy. Kucharz odpowiedzialny jest za samo gotowanie w wiekszosci dla polskiej ekipy , dostawami zajmuje sie inna osoba, jezyk angielski nie wymagany

Oferta

  • zatrudnienie sezonowe  okolo 5 miesiecy w roku co roku na warunkach dunskiej umowy o prace,
  • stawka stala miesieczna + bonus uznaniowy,,
  • dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
  • zakwaterowanie na terenie miasteczka przyczepach/pokojach jednoosobowych bezplatne,
  • wyzywienie bezplatne,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
  • mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wsparcie naszych Kordynatorow na miejscu,
  • respektowane prawo do urlopu,

Wymagania

  • doswiadczenie min. 3 letnie przy gotowaniu dla wiekszej ilosci osob,
  • dokładność, precyzja i odpowiedzialność
  • uczciwość, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

JM Manpower to firma, ktora zajmuje się rekrutacją, selekcją i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka