Kucharz , Barmanka Kasjerka , Zmywak

SHRIMP HOUSE GLIWICE

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

SHRIMP HOUSE GLIWICE REKRUTACJA !!!
Gliwice i okolice! Mamy dla Was wieści!

Praca w Shrimp House, Dolnych Wałów 8

Oferujemy:
-pracę na stałe,
-umowa o pracę,
-pełny etat!
-b.dobre wynagrodzenie + system premiowania

Dodatkowo to praca w miłej atmosferze i z dostępem do najlepszych krewetek
Szukamy osób na stanowiska:

-PRACA NA BARZE obsługa baru oraz kasy (zbieranie zamówień) to pierwszy kontakt z gościem w naszym lokalu, więc jesteś wizytówką Shrimpa Wymagania: Uśmiech, chęć do pracy, pozytywne nastawienie, pracowitość, zaangażowanie.

-KUCHARZ nie wymagamy doświadczenia , szukamy ludzi, którzy kochają gotować, my zajmiemy się szkoleniem :) Wymagania: Uśmiech, chęć do pracy i do nauki, pozytywne nastawienie, pracowitość i zaangażowanie.

-ZMYWAK Wymagania:Uśmiech, chęć do pracy , pozytywne nastawienie, pracowitość i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie