Michael Page Michael Page

Księgowy

Jesteś osobą szukającą stabilnej pracy w miłej atmosferze? Zalaży Ci by rozwijać swoje dotychczas zdobyte doświadczenie w obszarze księgowym? APLIKUJ

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, jednego z liderów z sektora farmaceutycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowej (m/k). Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Głównej Księgowej i będzie odpowiedzialna za księgowanie i przygotowywanie deklaracji podatkowych.

Opis stanowiska

  • Sprawdzanie poprawności dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym, nadzorowanie obiegu dokumentów,
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów w szczególności: faktur krajowych, umów cywilnoprawnych, wyciągów bankowych, PK,
  • Monitorowanie płatności z kontrahentami i uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i pracownikami,
  • Ewidencjonowanie i uzgadnianie RMK czynnych i RMB biernych,
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Pozostałe prace wspierające Dział Księgowości,
  • Przygotowywanie zestawień raportów zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

Profil kandydata

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w dziale księgowości,
  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole,
  • Zdolności organizacyjnych i interpersonalnych,
  • Chęci rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Bardzo dobrej znajomości Obsługi pakietu MS Office w szczególności Excel (mile widziana znajomość programu RAKS SQL),
  • Dobrej znajomości przepisów Podatkowych w tym również deklaracji Podatkowych.

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę, w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page