P.U.T. Wagner-Service Sp. j.
WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego
dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych,
poszukuje pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Świetochlowice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkową,
  • Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych
  • Prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Dokonywanie rozliczeń prawno-podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji podatkowych
  • Nadzór nad rozliczeniami z kontrahentami
  • Współpraca w zakresie przygotowywania nowych lub zmiany funkcjonujących w firmie procedur
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Pomoc w pracach budżetowych

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU WAGNER-SERVICE:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych, odpowiedzialność, rzetelność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe stanowisko pracy w siedzibie firmy
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Rozwój osobisty i doskonalenie zawodowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.