Opis stanowiska pracy

Firma TiA spółka z o.o. producent systemów grzewczych sprzedający swoje produkty do ponad 40 krajów na świecie w związku z poszerzeniem struktur

Poszukujemy osoby na stanowisko: KSIĘGOWY

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej firmy produkcyjnej,
  • Rozliczanie kosztów produkcji i analiza rentowności produktów
  • Tworzenie analiz i sporządzanie raportów kontroli kosztów na potrzeby kadry zarządzającej
  • Sporządzanie wniosków kredytowych
  • Wsparcie głównego księgowego w kalkulacji podatku dochodowego Cit
  • Wsparcie w procesie miesięcznego, kwartalnego raportowania na potrzeby Zarządu Spółki

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • Doświadczenia w pełnej obsłudze księgowej firm produkcyjnych
  • Znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Doświadczenia w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Umiejętności wykorzystania nowoczesnych rozwiązań IT wspierających proces księgowania masowych rozliczeń z kontrahentami, odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w uznanej na rynku firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności

Prezentacja firmy

Firma TiA działa na rynku ponad 15 lat. Jesteśmy producentem specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna