Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0570

Obowiązki:

Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych. Ewidencja dokumentów w systemie komputerowym. Sporządzanie zestawień zgodnie z zasadami rachunkowości. Wystawianie faktur. Prowadzenie ewidencji wkładów mieszkaniowych i budowlanych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości; bardzo dobra znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego; bardzo dobra znajomość programu Excel, Word; kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia; motywacja, gotowość do nauki i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy; dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność

Miejsce pracy: JANA PAWŁA II 5, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Oferty należy składać w biurze Spółdzielni lub listownie na adres Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" ul. Jana Pawła II 5 46-203 Kluczbork w terminie do dnia 31 lipca 2020r. Wysyłając ofertę kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119), tzw. RODO.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy