Księgowy ze znajomością języka niemieckiego

Goldman Recruitment.

Gdańsk, pomorskie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli chcesz rozwijać się w multikulturowym środowisku, pracując na ciekawym stanowisku, prześlij nam swoje CV.

Opis stanowiska:
• budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi w Niemczech
• weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
• ewidencja i księgowanie dokumentów,
• przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu,
• kontakt z zagranicznymi działami firmy.

Wymagania:
• min. 6 miesiące doświadczenia (działy AP lub AR),
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2),
• wykształcenie wyższe (min. licencjackie, preferowane kierunki – Finanse, Ekonomia, Zarządzanie etc.),
• wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
• dobra znajomość MS Excel,
• duża motywacja do pracy i ukierunkowanie na sukces,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• rozwój zawodowy w dynamicznym, biznesowym środowisku,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport),
• przyjazną atmosferę pracy.