Księgowy ze znajomością języka angielskiego

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko (Młodszy) Księgowy ze znajomością języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie poprawności rachunkowej, przygotowanych deklaracji i sprawozdań
  • Księgowanie bieżących operacji finansowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów związanych z operacjami finansowymi
  • Monitoring kosztów oraz wprowadzanie niezbędnych zmian
  • Stały kontakt z przełożonymi w celu weryfikacji poprawności danych
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz działu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi płatności
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi oraz współpracownikami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dużym plusem
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Doskonałe zdolności analityczne oraz interpersonalne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pozycję w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w dynamicznym zespole pod okiem wykwalifikowanych profesjonalistów
  • Pracę pełną wyzwań oraz bogaty pakiet szkoleń

 Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.