Księgowy z j. niemieckim - Księga Główna/ GL

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy ciekawego Kandydata/ Kandydatki na stanowisko GL ACCOUNTANT. Klient zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania.

GL ACCOUNTANT z j. niemieckim

Zadania:

  • Rozliczenia accruali, rezerwy, rewaluacje ;
  • Zadania związane ze środkami trwałymi ;
  • Wsparcie klientów, jako pierwsza linia kontaktowa;
  • Analizowanie rachunku zysków i strat oraz bilansu pod kątem błędów księgowania, odpowiednich rozliczeń międzyokresowych i prawidłowego stosowania zasad rachunkowości ;
  • Sporządzanie raportów dotyczących zamknięcia miesiąca i przesyłanie danych do wewnętrznego systemu;
  • Przygotowywanie comiesięcznych uzgodnień między kontami księgi głównej oraz forecastów;
  • Działanie według zasad i procedur firmy oraz wymogów ustawowych ;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i pomoc w audytach ;
  • Usprawnianie procesów i udział w procesie tranzycji .

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w rachunkowości w środowisku SSC (preferowane w dziale GL);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej B2) ;
  • Znajomość SAP i MS Office;
  • Umiejętności organizacyjne i chęć do nauki :)

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • My Benefit System;
  • Home office;
  • Lokalizacja w centrum Poznania - w nowoczesnym centrum biznesowym;
  • Fundusz socjalny;
  • Liczne bonusy, wyjścia - dbałość o każdego pracownika;
  • Realne możliwości rozwoju;
  • WORK LIFE BALANCE ;)
Devire Devire Devire Devire